Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Допомоги із міського бюджету отримають 24 сім’ї померлих «чорнобильців»

Переглядів: 922

Члени виконавчого комітету Калуської міськради 28 квітня прийняли рішення про виділення громадянам міста та сіл Калуської ОТГ одноразових грошових допомог.

Як повідомила «Калуш ФМ» перший заступник начальника управління соціального захисту населення Калуської міськради Світлана Прубняк, цього разу відповідно до заяв і актів обстежень житлових умов допомоги виділили 16 жителям міста та сіл, які увійшли до Калуської ОТГ. Суми допомог становлять від 1 до 10 тисяч гривень. Більшість із них - на лікування.

Окрім того, відповідно до прийнятого рішення із бюджету також виділили по 300 гривень допомоги 24 сім’ям померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС за зверненнями Івано-Франківського громадського об’єднання «Прикарпатбат  Чорнобиль» та Калуського міськрайонного об’єднання Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна».

Загальна сума допомог склала 42 тис. 766 гривень.

Додамо, що на одноразові грошові допомоги у міському бюджеті цьогоріч передбачили 1 млн 100 тис. гривень. Наразі, враховуючи останнє рішення, допомоги отримали 404 особи на 523 тис. 600 гривень. 

Схожі матеріали за тегами: Калкш виконком допомоги чорнобильці

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: