Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Дошка ганьби» і арешт майна. У Калуші борються зі злісними неплатниками аліментів

Переглядів: 1341

Після набуття чинності з 6 лютого 2018 року закону щодо посилення відповідальності батьків, які після розлучення ігнорують виконання свого прямого обов’язку й ухиляються від утримання власних дітей упродовж шести та більше місяців, державні виконавці отримали нові інструменти впливу на злісних боржників.

Зокрема, йдеться про арешт майна,  позбавлення боржника права виїзду за кордон до ліквідації заборгованості, права керувати автомобілем та використовувати зброю й полювати.

Працівники Калуського міськрайонного відділу Державної виконавчої служби сповна використовують нові можливості, які їм надав новий закон. З початку року вони стягнули аліментів на суму май  же 3,5 млн гривень. Це – найвищий показник в Івано-Франківській області, повідомляє "Нафтохімік Калуш".

За словами заступника начальника Калуського міськрайонного відділу ДВС Тараса Дзундзи, у відділі створено й функціонує чотири мобільні групи у складі 16 осіб, які вживають всіх заходів для виконання рішень суду. Державні виконавці вправі здійснювати свої виконавчі дії з 6.00 до 22.00.

- У Калуші в одного зі злісних аліментників працівники арештували будинок. Цікаво, що фактично на другий день він знайшов кошти погасити борг. А сума боргу, до слова, деколи сягає 30-50 тис. гривень. Варто зауважити, що це непоодинокий випадок. Боржники здебільшого знаходять кошти, щоб не допустити реалізацію того чи іншого майна, - розповів Тарас Дзундза.

Мотивує боржників і «Дошка ганьби», яка є у відділі.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш аліменти борги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: