Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Дух старовини і запах п'янкого солоду. Солодовня - унікальна пам'ятка історії пивоваріння в Калуші (ФОТО)

Переглядів: 1455

Калуський активіст та краєзнавець Олександр Коваль побував на солодовні калуського пивзаводу і оприлюднив у соцмережі фото унікальної старовини.

«Сьогодні мені справді поталанило, за сприянням адміністрації Калуського бровара, вдалось побувати в унікальному місці, яке повністю зберегло дух старовини і запах п'янкого солоду, – ділиться враженнями Олександр. – Будівля, яка зведена більш ніж сто років тому назад, ще за часів правління Габсбургів, виглядає краще багатьох новобудов. Масивні стіни, просторі зали, міцні двері і вікна, жодної тріщини в конструкції, це - СОЛОДОВНЯ КАЛУСЬКОГО ПИВЗАВОДУ».

Водночас активіст зазначає, що тут збереглися прості, але дуже надійні і якісні механізми та пристосування, розроблені і виконані інженерами початку 20 століття і доповнені інженерами радянського періоду. Будь-яка деталь прорахована до дрібничок.

«Солодовня - це справді унікальна пам'ятка історії пивоваріння в Калуші, яка б могла привернути увагу туристів до міста... Душа болить за втрачену туристичну перлину - Калійний завод», - підсумовує краєзнавець.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш солодовня пам'ятка старовини

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: