Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Двадцять калуських спортсменів отримуватимуть стипендії міського голови

Переглядів: 1031

У Калуші вперше започаткували та почали виплачувати стипендію міського голови за спортивні досягнення у 2018 році на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Стипендію запровадили відповідно до рішення сесії міської ради від 20.12.2018 року «Про Програму фінансову підтримку спорту вищих досягнень та громадських спортивних організацій в місті Калуші на 2019 рік», повідомляє прес-служба Калуської міської ради.

До списку стипендіатів увійшли 20 спортсменів юнацького спорту та дорослі, які здобули медалі різного ґатунку, виступаючи на чемпіонатах України, Європи та світу.

Загальна сума видатків на виплату стипендії за січень 2019 року становить 12 800 грн. Залежно від здобутків сума, яку отримали спортсмени, становить від 250 грн до 2 300 грн.

Серед лауреатів є як відомі спортсмени міста, зокрема, Ірина Чихрадзе - чемпіонка України з вільної боротьби, Христина Береза - бронзова призерка чемпіонату світу з вільної боротьби, Андрій Свирид - бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби, так і ті, що роблять перші успішні кроки у спортивних звитягах: Катерина Якимечко, Христина Демчук та інші.

Схожі матеріали за тегами: Калуш стипендії міського голови спортсмени

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: