Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Фахівці попереджають: пити воду з джерел у Підгірках і купатись у Лімниці небезпечно

Переглядів: 356

Якість води в нецентралізованих джерелах водопостачання та водоймах в місцях масового відпочинку населення на Калущині не відповідає нормам.

Фахівці Калуського районного центру ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» в червні провели моніторингові дослідження проб води з джерела загального користування «Богуна» в мікрорайоні Підгірок (біля Калуської центральної районної лікарні) та «Капличка» в мікрорайоні Підгірок на вул. Підгорецькій, інформує "Калуш ФМ" з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Досліджені проби з джерел «Капличка» та «Богуна» за показниками епідемічної безпеки  питної води не відповідають вимогам  ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

У межах здійснення затвердженого моніторингу за місцями масового відпочинку в період оздоровчого сезону провели також дослідження води і річці Лімниця в селі Вістова та Добровляни.

Досліджені проби води за санітарно-мікробіологічними показниками не відповідають вимогам Додатку 11  Державних санітарних норм забудови населених пунктів, затверджених наказом МОЗ України від 19.06.96р. №173 (Гігієнічні вимоги до складу та властивостей води водних об’єктів в пунктах господарсько-питного та культурно-побутового призначення).

З метою профілактики гострих кишкових інфекцій фахівці рекомендують:

не використовувати для пиття та господарсько-побутових потреб воду із вище вказаних джерел загального користування;

вживати кип’ячену воду або використовувати бутильовану, сертифіковану питну воду;

обмежити купання в р. Лімниця до покращення показників епідемічної безпеки.

 

Схожі матеріали за тегами: Вода джерела Підгірки Лімниця

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: