Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

ФК «Калуш» зазнав поразки у поєдинку з «Поліссям»

Переглядів: 513

Футбольний клуб "Калуш" зазнав другої поспіль поразки у групі А Другої ліги .

8 вересня кривдником "червоно-чорних" стало житомирське "Полісся". У першому таймі надвмотивовані господарі, що грали прем'єрний матч на оновленій "Спартак Арені", не змогли пробити оборонні редути "Калуша", що не лише вдало захищався, а й нерідко віткав у гострі контратаки, повідомляє sport.if.ua

Все ж фатальною для калушан стала 70-та хвилина, на якій Притиковський виявився найбільш вправним у карному майданчику гостей і таки пробив Поповича - 0:1. Як не намагались підопічні Василя Качура зрівняти рахунок, та забивали знову житомиряни - Галенков під завісу гри подвоїв перевагу своєї команди і приніс таку бажано перемогу в рідному місті.

Результат матчу - 2:0.

Наступний свій матч ФК "Калуш" зіграє аж 18-го вересня, коли вдома зустрінеться з хмельницьким "Поділлям".