Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Футбольний клуб «Калуш» у Кубку України переміг чернівецьку «Буковину»

Переглядів: 1143

У середу, 18 липня, після тринадцятирічної перерви до Калуша повернувся професійний футбол.у У рамках першого етапу кубку України ФК "Калуш" приймав чернівецьку "Буковину".

Про це пише sport.if.ua.

Поєдинок викликав чималий ажіотаж серед вболівальників.

Тож перед початком матчу біля стадіону була незвична для футбольних матчів у Калуші в останні роки «картина» - черги.

Першими забили буковинці. На 20-ій хвилині Понєдєльнік встиг на добиванні і відправив м’яча у сітку воріт Романа Герича.

У другому таймі ФК «Калуш» заробив пенальті, який на 66-ій хвилині реалізував Юрій Голубка – 1:1.

Нічийний рахунок на "Хіміку" протримався ко кінця основного часу.

Оскільки на даному етапі переможців визначають в одному матчі, то команди грали два додаткові тайми по 15 хвилин. Але жодна з команд так і не забила.

Тож команди пробивали пенальті.

Вирішальними у футбольній "лотереї" стали два сейви воротаря ФК «Калуша» Романа Герича. У підсумку, серія пенальті закінчилась з рахунком 4:3 на користь підопічних Василя Малика.

"Калуш" вперше у своїй історії зумів пробитись до другого етапу кубка. Минулі чотири спроби, що пройшли ще на стику тисячоліть, завершились невдало для нашої команди. Свого наступного суперника у національному кубку "Калуш" дізнається 20 липня. Додамо, що у рамках другого етапу десять переможців першого раунду зіграють з командами Першої ліги ПФЛ.