Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Гімназистка з Калуша отримала грант на безкоштовне навчання в університеті

Переглядів: 450

На минулому тижні до Івано-Франківська приїхали діти з усієї України для того, щоб продемонструвати свої знання та отримати грант на навчання в Університеті Короля Данила. Про це пише «Фіртка».

Фонд отця Івана Луцького забезпечуватиме безкоштовне навчання переможцю конкурсів, адже прагне підтримувати обдаровану молодь, створюючи всі необхідні умови для її творчого зростання і розвитку.

Конкурс тривав у формі тестів із тематичним акцентом на правах дітей. Таким чином конкурсні завдання не лише перевіряли знання школярів, але й нагадували їм про їхні права.

За підсумками тестування, перемогла у конкурсі кал ушанка Анастасія Дзендровська. Дівчина отримала грант на безкоштовне навчання, подарунки від Університету Короля Данила та грошову винагороду в розмірі 1500 гривень. Анастасія навчається в 11-му класі Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка. Мріє поступити на юридичні спеціальності. До сьогоднішнього дня Анастасія не думала про вступ, але тепер все змінилося.

На третьому місці опинилася ще одна кал ушанка Діана Олексин – учениця ЗОШ I-III ступенів №3 в місті Калуш. Діана отримала грант на навчання - оплата 30% вартості навчання та 500 гривень грошової винагороди.

 

Схожі матеріали за тегами: університет грант гімназія

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: