Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Години мужності і покладання квітів. У школах Калуша вшанували подвиг українських патріотів (ФОТО)

Переглядів: 866

21 листопада Україна відзначала День гідності та свободи. Освітяни нашого міста в рамках відзначення цих подій спланували та провели ряд заходів, які тривали впродовж тижня.

У закладах загальної середньої освіти проводились інформаційні вісники «21 листопада – День гідності та свободи, загальношкільні лінійки «Україна – територія гідності та свободи», години мужності та гідності «Україна. Поступ свободи», «жива газета «Революція Гідності в історіях очевидців», мандрівний проект «Майдан: простір творчості», акція «Globaldiqnityday», круглий стіл «Ціна свободи та незалежності держави, гідність людини у спогадах учасників ООС (АТО)» за участі воїнів ООС (АТО) й учасників Революції гідності та свободи, повідомляє управління освіти.

Управління освіти організовувало екскурсії для учнів шкіл міста в музей «Революції Гідності та АТО» та «Галерею Пам’яті» Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка.

У  ЦХТДЮМ з метою вшанування громадянського подвигу учасників Революції Гідності відбулось тематичне свято «Ми за свободу рідному народу».

21 листопада в ЗОШ №1, 3, 7, 8, 9 та ліцеї №10 учні та педагоги провели покладання квітів та вінків до меморіальних дощок  Герою Небесної Сотні Ігорю Дмитріву та борцям антитерористичної операції за волю України.

Схожі матеріали за тегами: Калуш освіта заходи День Гідності і Свободи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: