Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Голинський стадіон «Сокіл» перейменують на честь загиблого Героя Василя Завадецького

Переглядів: 236

11 жовтня відбулося чергова нарада зі старостами.

Аналізували дійсну ситуацію у старостинських округах, акцентували увагу на основних проблемах та потребах, про які доповіли старости сіл, представники виконавчих органів Калуської міської ради та керівники комунальних підприємств, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

У Пійлівському та Копанківському народних домах тривають ремонтні роботи. Більшість мистецьких закладів громади мають проблему з водостічними ринвами, яку треба вирішити. У всіх старостинських округах з обсягом запланованих ремонтних робіт дорожнього покриття – впорались, КП «Калушавтодор» залишилося ще виконати свої зобов’язання у с. Боднарів. «Принагідно намагатимемось й надалі забезпечувати відповідні умови благоустрою для мешканців громади», – зазначив міський голова Андрій Найда.

Щодо освітньої галузі: з 27 жовтня у закладах загальної середньої освіти розпочнуться канікули. Наразі тривають перші етапи предметних олімпіад.

Також обговорили звернення мешканців Пійлівського старостинського округу щодо можливості довозу учнів до Пійлівського ліцею, які проживають у с. Довге-Калуське. Міський голова Андрій Найда дав доручення відповідним установам врегулювати дане питання.

КП «Міськвітло» поступово виконують роботи згідно із заявками жителів старостинських громад. Водночас, треба розуміти, що в зимовий період з ростом дефіциту електроенергії, який очікується по всій країні, з вуличним освітленням наших сіл можуть виникати проблеми.

Також обговорили й механізми дій щодо ініціативи перейменувати Голинський стадіон «Сокіл» у честь загиблого Героя Василя Завадецького.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: