Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Голова Калуської РДА провела нараду з керівниками державних підприємств лісового господарства (ФОТО)

Переглядів: 257

На нараді обговорили питання, що стосуються розвитку лісового господарства, створення та відновлення лісових насаджень у Калуському районі. Керівники державних лісових  підприємств поінформували про свою діяльність, зазначили проблемні питання та окреслили перспективи їх розвитку. Слід зазначити, що підприємства лісового господарства району працюють з прибутками.

Одне із головних питань, яке розглянули на нараді, стосувалося виконання Указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Наголошувалося на важливості започаткування з 2021 року реалізації екологічної ініціативи «Масштабне заліснення України», яка спрямована на розв’язання проблемних питань лісовпорядкування, насамперед щодо охорони, захисту, використання та відтворення лісів, як одним із компонентів  адаптації до зміни клімату, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську РДА.

Керівники підприємств доповіли про вжиті заходи щодо виконання Указу. Зокрема, збільшено площі для посадки лісових культур, триває підготовка ґрунту; підприємства працюють над збільшенням кількості посадкового матеріалу та заготівлі лісового насіння.

У планах лісників також збільшення площ заліснення за рахунок непридатних для обробітку земель, які перебувають у власності територіальних громад, створення парків і скверів у населених пунктах. Крім того, лісники готові співпрацювати з установами, організаціями, всіма, хто бажає долучитися до масштабної акції для відновлення лісів.

Схожі матеріали за тегами: Калуська РДА нарада лісники

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: