Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Голова Калуської РДА Жанна Табанець зустрілася з волонтерами міжнародного благодійного фонду «Sacre Coeur»

Переглядів: 196

Проживаючи кожен новий день, маємо бути вдячними нашим захисникам, котрі зі зброєю у руках стримують російських окупантів, забезпечуючи нам повсякденне життя в тилу. А нам, зі свого боку, потрібно робити все для того, щоб українські воїни відчували нашу підтримку і допомогу, отримуючи все необхідне.

На цьому акцентувала голова Калуської РДА Жанна Табанець у ході зустрічі з волонтерами міжнародного благодійного фонду «Sacre Coeur», які активно допомагають цивільним і військовим з перших днів повномасштабного вторгнення та беруть участь у матеріальному забезпеченні військових підрозділів, інформує «Калуш ФМ».

Спільно обговорили напрямки співпраці та допомоги нашим військовим з Калуського району, які нині на передовій. Не оминули поза увагою і допомогу нашій підшефній військовій частині.

Очільниця району поінформувала волонтерів про діяльність районного консультативного центру підтримки військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих військовослужбовців, який є своєрідним хабом для воїнів, ветеранів і їх сімей.

«Завітавши до районного консультативного центру, кожен з військовослужбовців чи ветеранів може розраховувати на відкритість, оперативність та отримати соціальну, юридичну та консультаційну допомогу. Війна триває, потреби на фронті постійно є, тому важливо координувати зусилля та акумулювати ресурси для підсилення нашого війська», – зазначила Жанна Табанець.

Схожі матеріали за тегами: Калуш РДА БФ «Sacre Coeur»

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: