Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Головний приз від «КАРПАТНАФТОХІМУ» – сертифікат на 10 тисяч гривень - у команди школи №3 (ФОТО)

Переглядів: 2197

У п’ятницю, 7 вересня, в рамках святкування Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відбулася традиційна легкоатлетична естафета серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Калуша й Калуського району на призи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Цьогоріч її учасниками були 15 команд, з яких шість представляли освітні заклади Калуського району. Щоправда, жодній з них не судилося здобути головні призи, які встановило підприємство для найсильніших учнівських команд Калушини. Всі вони дісталися командам з міста, повідомляє «Нафтохім-Калуш».

Переможцем 12-етапної легкоатлетичної естафети (за кожен колектив бігли дистанцію чотири дівчини і вісім юнаків) стала команда Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, встановивши новий рекорд траси – 4 хв. 39,8 сек. Про це повідомив головний суддя змагань Микола Шевчук.

Друге місце здобула команда Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка. А третє призове місце посіла команда Калуського ліцею №2.

На церемонії нагородження всіх учасників легкоатлетичної естафети привітав генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Керівник підприємства наголосив, що колектив калуських нафтохіміків і надалі підтримуватиме розвиток юнацького й молодіжного спорту на теренах Калущини. Це стосується і традиційної легкоатлетичної естафети.

Генеральний директор Іван Підсадюк і голова об’єднаного профкому підприємства Олег Кушлик вручили усім учасникам естафети по коробці конфет. Команди Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей», Підмихайлівського НВК та Верхнянської ЗОШ І-ІІІ ст., які посіли місця з 7-го по 10-е, отримали в нагороду по футбольному м’ячу. Два м’ячі (футбольний і баскетбольний) понесли до своїх навчальних закладів учнівські команди четвертої, шостої і п’ятої міських шкіл, які вибороли відповідно 4-6 місця.

А головними призами (грошовими сертифікатами на 10, 7 і 5 тисяч гривень), які були вручені трьом найсильнішим командам, керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу» приємно здивувало всіх учасників святкової легкоатлетичної естафети. Навіть присутній на церемонії нагородження директор Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Віталій Коротич був безмежно радий призові в розмірі 10 тис. гривень, який отримали учні його школи за перемогу в змаганнях.

Після вручення сертифікатів голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович повідомив їхнім володарям, що отоваритись на вказану в них суму представники шкіл можуть у магазині спорттоварів «Динамо» на вул. Степана Бандери, 18.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: