Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Громадське обговорення щодо відновлення в Калуші Ратуші перенесли на невизначений термін

Переглядів: 99

Про перенесення громадького обговорення повідомляє управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради

Громадське обговорення проєкту «Реставрація  та часткове відтворення пам'ятки архітектури місцевого значення «Ратуші» (охоронний №590 початок ХХ ст.) з добудовою адміністративного корпусу на вул. Костельній, 5 в  м. Калуші» мало відбутися 26 червня.

Проте мешканцям Калуської міської ОТГповідомляють, що з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 обговорення переносять на невизначений термін. Коли саме воно відбудеться, поінформують додатково.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», 27 травня у Калуші презентували макет проєкту реконструкції ратуші з максимальним збереженням автентичності будівлі та добудовою до неї адміністративних споруд. У добудованих приміщеннях планують розмістити апарати міської ради та виконкому, зали засідань, ЦНАП та інші управління. Ратуша має стати адміністративним центром міста.

Перші будівельні роботи планують розпочати вже в наступному році. Вартість проєкту складе більше 40 млн грн. Сподіваються, що частина коштів буде грантовою.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: