Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Громадські слухання по проєкту історико-архітектурного опорного плану Калуша відбудуться в онлайн-режимі

Переглядів: 581

Жителів Калуша запрошують 26 березня до громадських слухань по проєкту «Історико-архітектурний опорний план, визначення меж та режимів використання історичних ареалів міста Калуш Івано-Франківської області», які проходитимуть в онлайн-режимі.

Враховуючи невизначеність із термінами завершення обмежень на проведення масових заходів, а також необхідність подальшого розгляду генерального плану м. Калуша архітектурно-містобудівною радою при управлінні містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА та подальшого розгляду генерального плану Державною експертизою, громадські слухання по проєкту наукової роботи «Історико-архітектурний опорний план, визначення меж та режимів використання історичних ареалів міста Калуш Івано-Франківської області», які були заплановані на 3 березня та перенесені в зв’язку з встановленням «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19 на території Івано-Франківської області, відбудуться у прямому ефірі в онлайн-режимі 26 березня о 17:00 в студії Калуського міського телебачення.

Про це повідомляє сайт Калуської міської ради.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту державного планування триватиме до 24 березня.

Пропозиції можуть надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу: м. Калуш, вул.І.Франка,1 або в чаті під час прямого ефіру через Skype-зв'язок.

Бажаючі прийняти участь в ZOOM-конференції повинні до 16:00 24 березня зареєструватися за формою за посиланням, щоб кожен учасник зміг отримати код доступу до платформи ZOOM.

Посилання на прямий ефір буде розміщено на сайтах Калуської міської ради та КП «КМТ».

Як уже інформувало «Калуш ФМ», спершу громадські слухання з цього питання були заплановані на 23 лютого. Відтак їх дату перенесли на 3 березня через те, що головні розробники (ДП«НДПІ Містобудування») до березня 2021 року не мали можливості бути присутніми на громадських слуханнях.

Додамо, що обговорення історико-архітектурного опорного плану пов’язано з питанням зміни цільового призначення земельної ділянки та затвердженням проєкту детального плану території, яким передбачено будівництво багатоповерхівки на місці кінотеатру «Відродження». Це питання було включене до порядку денного сесії міської ради на 28 січня, проте через спротив громади зняте з розгляду.

Проблема в тому, що розробники Генплану Калуша спершу стверджували, що на місці «Відродження» поверховість будівель не може перевищувати 15 метрів, а відтак до проєкту історико-архітектурного плану вже були внесені уточнення, відповідно до яких тут можлива забудова заввишки 30 метрів.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: