Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Історія коваля з Калущини, що проміняв наковальню на автомат

Переглядів: 345

Військовослужбовець з позивним КовАль з села Голинь Калуської громади одразу з початку війни подався до війська, щоб стати на захист батьківщини у складі 79-го батальйону ТРО ЗСУ.

Пройшовши відповідну підготовку на Десні, а на місці дислокації ділився з побратима досвідом та навичками, адже тільки невелика частина військовослужбовців, що боронять Україну, мали досвід строкової служби. Історію захисника опублікував на своїй сторінці міський голова Калуша Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

Вже з травня 2022 р. Юрій відправився на передову, на один з найгарячіших напрямків Запоріжжя – Гуляйпільський. В звичайному житі військовослужбовець Юрій працював ковалем, звідси й позивний Коваль. Юрій одразу завоював повагу серед побратимів, через сталеві нерви, високий бойовий дух та вимогливість до себе, незабаром ставши з простого солдата взводу, головним сержантом роти.

Юрій завжди серед перших на бойових позиціях, неодноразово під час обстрілів вивозив на власному авто поранених та контужених. Батько 3 прекрасних дітей та чоловік чарівної дружини, навіть відвідуючи у відпустці рідних, не забув про побратимів, став знову до праці та виготовив хлопцям скоби для скріплення перекриттів бліндажів і буржуйки для зігріву, адже на носі зима, постійно телефонував побратимам та переживав за них, оскільки вони вже стали для нього як рідні.

Односельчани не відпускали Юрія, поки не заповнили до верху вантажівку, котру голиняни передали хлопцям на передову з гостинцями та домашньою їжею для наших воїнів. Перебуваючи на новій посаді, ділиться знаннями та досвідом з новоприбулими захисниками Батьківщини, бере їх під своє крило та опіку.

Талановита людина талановита у всьому… Ці слова, без сумніву, стосуються особистості Юрія, поки такі захисники боронять Батьківщину на передовій, наші батьки, діти та жінки можуть упевнено дивитись у майбутнє.

Схожі матеріали за тегами: Голинь КовАль ЗСУ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: