Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Із міського бюджету виплатять допомоги 186 мешканцям Калуської ТГ

Переглядів: 308

Сьогодні, 23 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Калуської міськради, де розглянули питання про виділення громадянам Калуської міської територіальної громади одноразових грошових допомог.

Як зауважила начальниця управління соціального захисту населення Калуської міськради Любов Федоришин, цього разу відповідно до звернень і актів обстежень житлових умов допомоги виділяються 58 мешканцям Калуської міської ТГ. Суми допомог становлять від 300 гривень до 10 тисяч гривень. Більшість із них – на лікування, інформує «Калуш ФМ».

Окрім того, по 500 гривень виділять 128 особам з інвалідністю до Міжнародного дня людей з інвалідністю відповідно до звернень голів організацій (Калуських міських організацій УТОГ, УТОС, Калуської міськрайонної організації інвалідів, міської організації ветеранів та територіального центру соціального обслуговування).

Загальна сума допомог складає 210 тис. 628 гривень.

Додамо, що на одноразові грошові допомоги у міському бюджеті цьогоріч передбачили 1 млн 400 тис. гривень. Наразі, не враховуючи останнього рішення, допомоги вже отримали 795 мешканців на суму 1 млн 58 тис. 569 гривень.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуська ТГ допомоги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: