Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуш готує на регіональну комісію ТЕБ і НС матеріали щодо відселення жителів Кропивника

Переглядів: 319

16 лютого під головуванням першого заступника міського голови Мирослава Тихого відбулась нарада по питанню підготовки матеріалів для направлення на розгляд регіональної комісії з питань ТЕБ та НС і прийняття звернення до найвищих органів влади щодо розробки Державної Програми відселення мешканців із зон просідання земної поверхні в с. Кропивник Калуської міської територіальної громади.

Участь у нараді взяли представники управління з питань надзвичайних ситуацій, управління земельних відносин, управління архітектури та містобудування, управління  будівництва та розвитку інфраструктури міської ради, управління соцзахисту населення, ЦНАП та староста Кропивницького старостинського округу, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Учасникам наради дали доручення щодо підготовки інформації відповідно до компетенції управлінь для її узагальнення, підготовки матеріалів для розгляду даного питання на засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС і подання відповідного звернення в управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Схожі матеріали за тегами: Кропивник відселення матеріали ТЕБ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: