Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуш і Верхня пройшли інтерв’ювання щодо можливостей та потреб у розвитку малого й середнього підприємництва

Переглядів: 439

Асоціація міст України на замовлення Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) здійснює передпроєктну діяльність у рамках проєкту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі», метою якого є створення кращих умов для розвитку малого і середнього підприємництва та стимулювання інновацій задля професійного і економічного зростання. 

На даному етапі проходить процес відбору цільових міст (громад), які за умови відповідності загальним та спеціальним критеріям матимуть можливість взяти участь у проєкті протягом наступних двох років, повідомляє пресслужба Калуської міськради.

10 лютого експерти Асоціації міст України в режимі онлайн провели з заступником міського голови Калуської територіальної громади Богданом Білецьким, начальником управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Юрієм Соколовським та заступником сільського голови Верхнянської територіальної громади Олегом Олексиним інтерв’ювання щодо можливостей та потреб Калуської і Верхнянської  територіальних  громад у розвитку малого та середнього підприємництва, повідомляє "Калуш ФМ" з посиланням на сайт Калуської міської ради.

В ході інтерв’ювання учасники розмови детально охарактеризували стан малого і середнього підприємництва громад, перспективи розвитку, можливості та співпрацю з організаціями, що підтримують бізнес. Також надали вичерпні відповіді на всі поставлені експертами запитання.  

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: