Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуш оголосив конкурс на кращий проект пам’ятника «Дзвонарство Калущини»

Переглядів: 858

У Калуші оголосили відкритий архітектурний конкурс на кращий проект пам’ятника «Дзвонарство Калущини». Для відзначення автора кращого проекту передбачена премія у розмірі 10 тисяч  гривень. Переможець конкурсу отримає право на подальше проектування памятника та його виконання в матеріалі.

Конкурс є відкритим і до участі в ньому запрошують фахівців або авторські колективи фахівців – дипломованих професійних архітекторів та скульпторів, а також студентів архітектурних і художніх навчальних закладів. Кількість конкурсних проектів від одного автора не обмежується, повідомляє прес-служба Калуської міськради.

Попередня реєстрація бажаючих взяти участь не проводиться. Конкурсні проекти подаються у відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради до 15.08.2019 року.

Для спорудження пам’ятника оргкомітет Калуської міської ради погодив місце на перетині вулиць Дзвонарської та Винниченка. Учасникам конкурсу необхідно врахувати співмасштабність пам’ятника з існуючою забудовою, благоустроєм прилеглих територій. Конкурсні пропозиції мають передбачати заходи щодо візуального сприйняття пам’ятника та його огляд з проїжджої частини дороги. 

Пам’ятник рекомендується виконувати з довговічних матеріалів.

Схожі матеріали за тегами: Калуш конкурс пам'ятник дзвоноливарство

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: