Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушан просять в найкоротші терміни переукласти угоди з лікарями поліклініки через смс-повідомлення

Переглядів: 1717

Від цього залежить фінансування закладу, а відповідно і якість медичного облуговування.

Адміністрація Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги просить калушан оперативно звернутися в заклад і переукласти угоди на обслуговування з лікарями через отримання смс-повідомлення. Від цього залежить фінансова спроможність установи і покращення надання медичних послуг.

За словами головного лікаря поліклініки Михайла Гаврилишина, переоформити декларацію з вибраним лікарем бажано вже в жовтні-листопаді. Адже приписна кампанія на таких умовах, які є зараз, завершується. Якщо в даний час укладена декларація набирає чинності відразу, то з 2019-го року  вона буде чинна лише через місяць після її підписання. До того часу прийом спеціалістів, аналізи й інші послуги для пацієнтів будуть платними.

- У закладі вже готова комп’ютерна програма, яка ще до здачі пацієнтом аналізів перевірятиме, уклав він декларацію чи ні. Якщо декларація на обслуговування укладена – аналізи робитимуть безкоштовно, якщо ні – то забір аналізів не проводитиметься до здійснення проплати через термінал, - наголошує Михайло Богданович. – І навіть найнижчі ціни на ці послуги для більшості калушан будуть не надто приємними. Тому краще знайти кілька хвили і відвідати ще раз обраного лікаря, ніж витрачати зайві кошти.

При цьому керівник закладу зазначає, що і адміністрація, і лікарі хочуть максимально уникнути конфліктних ситуацій щодо оплати послуг установи і сподіваються на розуміння та оперативність жителів міста.

Додамо, що на 21 вересня «по-новому» декларації з лікарями поліклініки підписали 30 тисяч громадян. А це лише половина із необхідних для фінансової стабільності установи і її розвитку. Загалом поліклініка орієнтовно повинна набрати 60 тисяч декларацій. Це дозволить установі не лише виплачувати зарплатню, оплачувати компослуги, а й закуповувати нове медичне та діагностичне обладнання.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш поліклініка угоди

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: