Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушан запрошують на презентацію творів авторів літстудії КА-МА-ЛІ-я «Томик 3»

Переглядів: 304

Сьогодні, 13 червня, у ЦБ ім. Тараса Шевченка відбудеться презентація творів авторів літстудії КА-МА-ЛІ-я «Томик 3».

Літстудія «КА-МА-ЛІ-я» (Калуська майстерня літератури) – це проєкт калуської письменниці Ірини Червінської. За її словами, ідея такого проєкту, який би охоплював різні види літературної діяльності, з’явилася після відвідин літстудії «Бистрінь» у Надвірній.

– Мені просто спало на думку, що в Калуші такого нема і потрібно би зробити. Усе, фактично, почалося з групи в мережі у 2013 році, у липні. Тоді до мене доєдналась Оленка Бараненко, а згодом долучились Наталя Паньків, Світлана Іва і ще кілька калуських поетів, – розповідає Ірина Червінська. – Літстудія один час займалася влаштовуванням презентацій книжок у рамках співпраці з Калуською бібліотекою. Зараз ми маємо в доробку дві колективні збірки «Томик 1» і «Томик 2». У 2015 до нас приєднався Остап Микитюк і ми з Оленкою Бараненко на трьох видали збірку поезій «Нас.Троє», яка була презентована по цілій Україні, ми побували з нею у Львові, в Харкові, Чернівцях, Ужгороді та інших містах. Серед текстів є як поезія, так і проза.

Студія носить більше неформальний характер, тому будь-хто може прийти, послухати інших, почитати своє, можна звернутися за порадою чи з пропозиціями.

Тож поціновувачів поезії і прози чекають о 14.30.

Схожі матеріали за тегами: Калуш КА-МА-ЛІ-я «Томик 3» презентація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: