Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушан запрошують на вечір духовної пісні «Боже, зупини війну!»

Переглядів: 367

У неділю, 5 березня, в Концертному залі м. Калуша відбудеться вечір духовної пісні «Боже, зупини війну!» за участі Заслуженого працівника культури України, протоієрея Вітольда Левицького, пароха церкви Серця Ісуса і Серця Марії м. Долини УГКЦ. 

Вітольд Левицький став священиком у зрілому віці, до того викладав музику в школі, інформує «Калуш ФМ». Коли УГКЦ вийшла з підпілля, чоловік почав співати в церковному хорі, пояснює, що тепер розуміє – його туди повів Святий Дух. А потімйому запропонували вступити до духовної семінарії в Івано-Франківську. Вся родина підтримала рішення Вітольда Левицького, ба більше – всі неймовірно тішилися. З часом отець почав міркувати: як можна пов’язати церкву і мистецтво, адже він так і не зміг забути улюблену музику. Так музика стала добрим засобом для проповідування Євангелії.

Унаслідок прогресування діабету отець Вітольд утратив зір, каже, що звик і зумів прийняти це з миром: «На все воля Господа… Коли Бог щось забирає, натомість інше додає. Коли я мав зір, то дуже багато працював – всюди бував із духовними місіями, і навіть за кордоном. Тепер, мабуть, Бог хоче, аби я більше часу присвятив спокійній молитві. Праця – теж молитва, але відколи я втратив можливість споглядати світ, то зізнаюся – почав трохи більше молитися».

Початок заходу – о 15:00.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Вітольд Левицький концерт Калуш

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: