Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанам приходять «липові» судові повістки

Переглядів: 1411

На Прикарпатті новий вид шахрайства – виклик до суду від колекторських фірм.

Нещодавно Коломийський міськрайонний суд оприлюднив інформацію про те, що останнім часом почастішали випадки звернення громадян до суду з приводу отримання ними повісток про виклик у судові засідання у справах, яких насправді немає у провадженні суду. Такі документи надсилають окремі колекторські фірми з вказівкою на те, що судову повістку можливо анулювати, сплативши визначену суму на рахунок кредитора.

- У Калуші, на жаль, аналогічна ситуація, – коментує суддя Калуського мійськрайонного суду Володимир Онушканич. – Випадки звернення до суду громадян з документами, які схожі на судові повістки, є непоодинокими, повідомляє «Нафтохімік Калуш».

Відтак калушан закликають бути уважними, ретельно ознайомлюватися з викладеною у поштовій кореспонденції інформацією, перевіряти правильність написання поштових реквізитів та уточнювати всю необхідно інформацію безпосередньо через канцелярію суду.

У разі отримання повістки слід звернути увагу, що судові повістки про виклик в судові засідання надсилаються безпосередньо судом (не колекторськими фірмами, громадськими організаціями, представниками аукціонів тощо) і містять усі необхідні реквізити справи (порядковий номер) та обов’язково підписуються секретарями судових засідань.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш суд повістки шахраї

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: