Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанам відповіли, коли викладуть у відкритий доступ генплан міста

Переглядів: 1245

Заступниця міського голови відповіла на петицію, в якій міщани просили викласти у відкритий доступ генплан Калуша.

10 липня на сайті електронних петицій зареєстрували петицію «Надати у відкритий доступ інформацію, яку містить генеральний план Калуша та детальні плани забудови територій міста».

У петиції, її автор – Ірина Корицька  зазначає, що детальні плани забудови території та генеральний план міста Калуша повинні бути у відкритому доступі для громади - розміщеним на офіційному сайті Калуської міської ради. 

В петиції жінка наводить вимоги законів, які дозволяють містянам мати доступ до інформації про плани забудови територій та генплан.

Відповідь на петицію з’явилась 10-го жовтня.

У відповіді зазначають, що, на сьогоднішній день, Калуська міська рада ще не створила служби містобудівного кадастру, яка і повинна займатися розміщенням містобудівної документації на сайті міської ради.

 Тож з усією містобудівною документацією можна ознайомитись в кабінеті головного архітектора міста за адресою майдан Шептицького 2, (2-й поверх). 

Також авторці петиції повідомили, що Генеральний план міста, розроблений в 1978 році на паперових носіях, тож немає технічної можливості його оцифрувати для розміщення на сайті.

Також калуські чиновники зазначають, що вже провели тендер з розроблення генерального плану міста та підписали відповідну угоду. Протягом року новий генеральний план міста розроблять в цифровому форматі, і після його затвердження, цифрова версія генплану буде розміщена на офіційному сайті міста.

До 20 жовтня на сайті міської ради розмістять фотокопію діючого генерального плану. Також на сайті з’явиться фотокопія проекту детального планування центральної частини міста Калуша. 
 

На фото Містопроект - генплан Львова

Схожі матеріали за тегами: генплан петиція

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: