Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанам, які проживають в будинках з приладами обліку тепла, нададуть допомогу в оплаті за опалення

Переглядів: 749

Виконавчий комітет Калуської міськради затвердив списки споживачів послуг комунального підприємства «Водотеплосервіс», яким нададуть фінансову допомогу в оплаті за опалення.

Як повідомив директор КП «Водотеплосервіс» Ігор Яковина, це стосується тих калушан, які проживають у будинках, де встановлені прилади обліку теплової енергії, і мали в листопаді та грудні 2018 року субсидію чи користувалися пільгами з державного бюджету. Їм компенсують різницю в нарахуваннях, оскільки за лічильником централізоване опалення виходить дорожчим за соціальну норму, яка береться до уваги при нарахуванні субсидій.

Зокрема фінансову допомогу в оплаті за опалення нададуть 349 жителям міста, які користуються субсидією, та 196 городянам, які користуються пільгами з держбюджету. Загальна сума відшкодування за два місяці становить 466 тис. 497 грн.

За пропозицією міського голови Ігоря Матвійчука кошти будуть виділяти у два етапи: спершу у лютому, а відтак за підсумками опалювального сезону. Роблять це для того, що люди не втратили через заборгованість субсидію.

Додамо, що кошти на компенсацію передбачені по Програмі фінансової підтримки комунального підприємства «Водотеплосервіс» на 2019 рік. Аналогічну допомогу калушанам на оплату опалення також виділяли у 2017 і 2018 роках.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш опалення субсидіанти допомога

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: