Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанин отримав чотири з половиною роки ув’язнення за вирощування конопель у горщиках

Переглядів: 385

29 квітня колегія суддів Калуського міськрайонного суду винесла вирок місцевому мешканцю, який незаконно придбав, виготовляв і зберігав наркотичні засоби та здійснив незаконне вирощування конопель з метою збуту.

Згідно з матеріалами справи, обвинувачений упродовж певного періоду часу користувався самовільно зведеним дачним будинком та прилеглою до нього земельною ділянкою. На цій земельній ділянці та у квіткових горщиках дачного будинку здійснив посів коноплі, яка містила наркотичні засоби. У подальшому чоловік вирощував та доглядав зазначені рослини, повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області.

Аналогічно у квіткових горщиках у квартирі та на балконі за місцем свого проживання обвинувачений культивував рослини коноплі, що містила наркотичні засоби. У 2017 році працівники правоохоронних органів під час проведення обшуку за ухвалою суду в приміщенні дачного будинку виявили рослини, які згідно з висновком експерта є нарковмісними рослинами роду коноплі (Cannabis), частини яких є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом (марихуаною), обіг якого заборонено.

Того ж дня під час проведення обшуку у квартирі за місцем проживання обвинуваченого, поліцейські виявили та вилучили рослини, які також є рослинами роду коноплі.

Обвинувачений в судовому засіданні вину визнав в повному обсязі. Щиро розкаявся за вчинене, просив суворо не карати.

Суд встановив, що кількість наркотичної речовини, яку придбав, виготовляв та зберігав чоловік та спосіб її упакування свідчить про те, що він вчиняв ці дії з метою збуту наркотичної речовини, а не для власних потреб.

Призначаючи покарання обвинуваченому, суд враховував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання, обставини при яких був скоєний злочин, а також позицію прокурора.

Як наслідок, суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців з конфіскацією майна, а також зарахував обвинуваченому в строк покарання термін його попереднього ув'язнення під час слідства.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калушанин коноплі вирощування вирок

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: