Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанин Влад Німак презентував кліп про юнацький бунт та небезпеку Домбровського кар’єру (ВІДЕО)

Переглядів: 448

Владу Німаку 23 роки, він з Калуша але живе у Львові. Днями він разом із колегою Олегом Кіндратським презентували кліп під назвою «22», повідомляє «Калуш ФМ».

Це кліп про молодість, двіж, трешак і щирість. «Коли тобі 22, ти можеш робити все, що завгодно». Хлопці знімали кліп на стару камеру, в місті Калуші на місці місцевої екологічної катастрофи – на Домбровському кар’єрі.

«Поривання молодого пацана з Калуша, бунт проти системи, дикий танець молодого рокера, глибокий перформанс, мета якого привернути увагу до кар’єру, який несе страшну загрозу місту», – так розповідає про свій кліп Владислав.

Більше про кліп «22» Влад Німак розповів в інтерв’ю для OGOGO!

«Кліп вийшов в останній день, коли мені було 22 роки, бо 10 листопада мені вже було 23. В мене є сольний проєкт під назвою «whatislovenimak». Близько чотирьох років я інвестую і вкладаю всього себе у цей проєкт. Це таке моє щось особливе і я вже відзняв досить таки багато кліпів, щось я знімав у Києві, щось у Харкові, Львові, Калуші, щось у горах… Цей кліп особливий тим, що він єдиний знятий на кіноплівку, на стару камеру, яку треба потім було цифрувати, це була ідея Олега. Я написав пісню, яка називається «22», вона англійською мовою і вона про юнацький бунт, емоції, пригоди і про те, як я сприймаю молодість. На мою думку, 22 – той вік, коли ти можеш робити все, що захочеш. Моя англійська не найкраща, скажімо так, але я сприймаю всю свою творчість трошки «стьобно», у пісні добре чути мій «український» акцент, але в цьому теж є якась «фішка».

Часто у своїй творчості я використовую «суржик» як елемент мистецтва.

Пісня не несе якогось суперглибокого сенсу, має «стьобний» характер, але зачіпає речі молодості, 22 роки – це кайф, моє ім’я – 22 і я роблю тільки те, що я хочу, навіть якщо це «крейзі». Проте я не закликаю робити щось погане», – зазначає Влад.

Про те, як і де знімали кліп

«Ми знімали все в Калуші удвох з Олегом. Це було кілька районів: в Хотіні (там, де річка), там, де поле, позаду «Мінералу» і знімали на Домбровському кар’єрі.

Особливе місце займає Домбровський кар’єр, бо це місце екологічного лиха у Калуші. В кінці кліпу я, як митець і людина, яка найдорожче, що має – гітару, я беру і на піку свого бунту викидаю те найцінніше, що у мене є, свою гітару в цей Домбровський кар’єр – величезне соляне озеро, бо мені не подобається, що воно є і воно несе велику загрозу моєму рідному місту.

Знімали ми це все дуже імпровізовано, в нас не було чіткого плану чи сюжету, ми хотіли показати цей молодіжний двіж, ті танці, рухи, трешак, тому я там трохи оголений, і трохи по-дурному танцюю. Хотілося показати ту трушність (справжність), щоб це було не награно.

Знімали ми два дні у вересні, було ще тепло і були крейзі ідеї, які хотілося втілити і мені здалося, що кліп на пісню «22» – це ідеальна можливість втілити ці ідеї. Наприклад, бути по пояс у воді з гітарою або викинути гітару кудись або танцювати на полі, де пасуться корови.

Цей кліп – суміш всякого різного: трохи про бунт, про молодість. Ми раді, що цей кліп залетів: люди поширюють, він набирає переглядів, ми з того дуже тішимось», – резюмував Влад Німак.

 

Схожі матеріали за тегами: Влад Німак «22» кліп презентація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: