Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанка пропонує облаштувати припідняті пішохідні переходи поблизу шкіл

Переглядів: 7266

На Єдиному сайті місцевих петицій калушанка Соломія Гудак зареєструвала петицію щодо облаштування припіднятих пішохідних переходів поблизу шкіл Калуша.

Свою пропозицію городянка пояснює значною кількістю випадків перевищення допустимої швидкості руху та створення небезпечної ситуації на дорозі, а також скоєнням ДТП, що призвели до смерті на пішохідних переходах.

Припідняті пішохідні переходи калушанка пропонує встановити на вул. Євшана, оскільки поблизу ЗОШ №10, вул. С. Стрільців (ЗОШ № 6,7 ), на пр. Лесі Українки (ЗОШ №2, гімназія,) та на вул. Пушкіна неподалік відділення «ПриватБанку» та магазину «Вопак», оскільки цим пішохідним переходом користуються школярі школи №10 та дошкільнята з вулиць Пушкіна і С. Стрільців.

 «Для європейських міст практика будівництва таких переходів є буденною справою, і приносить відчутні результати у боротьбі за зниження рівня аварійності. Припіднятий пішохідний перехід дійсно примусить водіїв знижувати швидкість руху та, що дуже важливо, дозволить значно зекономити кошти, бо, на відміну від «лежачих поліцейських» такий перехід міцний, швидко не зношується та не завдає шкоди транспортним засобам (завдяки плавній зміні висоти)», - пояснює у своїй петиції калушанка.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш петиція переходи школи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: