Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанки – серед кращих читців творів Тараса Шевченка на Прикарпатті

Переглядів: 250

Дві талановиті калушанки представили нашу громаду на обласному літературно-мистецькому святі «Слово правди» до дня народження Тараса Шевченка.

Захід відбувся у суботу, 2 березня, в Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття, що в Івано-Франківську, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Софія Сушко і Вікторія Осадчук – переможниці міського конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря». Виконання поезій Тараса Шевченка настільки вразило журі міського конкурсу, що вони вирішили надати право виступати на обласному святі обом учасницям.

Софія Сушко виконувала поему «Сова», Вікторія Осадчук – твір «Гонта в Умані». Як і на міському конкурсі, калушанки продемонстрували високий виконавський рівень, глибинне розуміння цінностей, проблематики творчості Кобзаря, тонке емоційне сприйняття. 

Відрадно, що за участь у обласному святі їх нагородили дипломами.

Щиро вітаємо Софію і Вікторію! Дякуємо учасницям свята і їхнім наставникам за ретельну підготовку номерів! Пишаємося, що завдяки їхній праці наша громада – у плеяді палких поціновувачів творчості Кобзаря!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: