Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калушанина, який був співорганізатором грального бізнесу взяли під варту

Переглядів: 996

Цю групу працівники прикарпатської міліції викрили торік влітку, повідомляє обласне УМВС.

Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні було встановлено, що троє жителів Калуша всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» у грудні 2013 року організували підпільну діяльність чотирьох ігрових залів як в своєму місті, так і містах Долина, Надвірна та Болехів. Кожен з них мав певні обов'язки в цій оборудці.

Зокрема,калушанин, який наразі перебуває під вартою, відповідно до розробленого плану та розподілу ролей, як співорганізатор ігрових залів виконував функції підбору обслуговуючого персоналу та контролю за його роботою, стежив за порядком та дисципліною у закладах, контролював ведення адміністраторами звітності незаконних доходів.

Під час документування діяльності зловмисників правоохоронці вилучили понад 50 одиниць грального обладнання загальною вартістю близько 120 тисяч гривень.

Як і щодо інших учасників цієї стійкої злочинної організованої групи, яка займаласязабороненим видом господарської діяльності, щодо 33-річного калушанина у грудні було застосовано як запобіжний захід заставу. Однак днями з метою запобігання перешкоджанню ним досудовому розслідуванню згідно ухвали Івано-Франківського міського суду фігуранта взято під варту.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: