Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська громада продовжує тісну співпрацю з громадськими організаціями та волонтерами

Переглядів: 150

Живемо у той час, коли безліч людей потребують підтримки. Тож важливо напрацьовувати відповідні механізми роботи, щоб дієво надавати необхідну допомогу.

Калуський міський голова Андрій Найда зустрівся з національним програмним керівником МОМ Євгенією Коваленко. Обговорили напрацювання наступних дій щодо реалізації спільних проєктів у напрямку допомоги з реабілітації військовослужбовців, облаштуванні геріатричного центру, який невдовзі запрацює у нашій громаді та інших важливих ініціатив. Про це очільник громади повідомив у соцмережі Facebook, інформує «Калуш ФМ».

Також поспілкувався з представницями ГО «МАРТІН-клуб» Анастасією Плющовою та Наталею Мальченко, які приїхали до нашого міста з Дніпра. Команда «МАРТІН-клуб» активно співпрацює з ГО «Чисті серця Калуш».

Спільними зусиллями двох потужних організацій реалізовується психосоціальна, педагогічна та правова допомога дітям і дорослим, які потребують підтримки. Ця діяльність відбувається в рамках проєкту «Комплексна підтримка людей в Україні, які постраждали від війни», організаторами якого, власне, і є ГО «МАРТІН-клуб». Проєкт діє за підтримки Федерального уряду Німеччини у межах програми «Громадянська служба миру».

ГО «Чисті серця Калуш» під адмініструванням партнерів з ГО «МАРТІН-клуб» закінчили вже другий етап проєкту та готуються до реалізації третього.

«Дякуємо волонтерам, партнерам, донорам за надважливу та потрібну працю! Сподіваємось, що спільними зусиллями ми допоможемо багатьом, хто потребує підтримки у цей надскладний для українців час», – зазначив Андрій Найда.

Схожі матеріали за тегами: ГО «МАРТІН-клуб» ГО «Чисті серця Калуш»

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: