Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська громада втратила ще трьох захисників – Олега Конопаду, Ігоря Бернадинюка та Марата Дадабаєва

Переглядів: 493

Лави Небесного війська поповнили ще троє калушан – Олег Конопада, Ігор Бернадинюк та Марат Дадабаєв. 

Старший солдат Олег Конопада, 1988 р.н., служив гранатометником у штурмовому взводі штурмової роти, інформує «Калуш ФМ». Загинув у бою, виявивши стійкість і мужність, 17 березня під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

Солдат Ігор Бернадинюк, 1990 р.н., служив гранатометником у гірсько-штурмовому взводі гірсько-штурмової роти. Захисник помер 18 березня у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні внаслідок вогнепального поранення, отриманого 14 березня під час бойових дій з ворогом на Донеччині.

Марат Дадабаєв, 1969 р.н., служив заступником командира бойової машини – навідником-оператором гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмової роти. Загинув 19 березня на Донеччині.

Вірні сини України мужньо боронили українську землю від російських окупантів, з честю виконали свій синівський обов’язок та заплатили найдорожчу ціну за нашу свободу – віддали власне життя. Дуже боляче втрачати наших Героїв. Вони назавжди залишаться у пам'яті тих, хто їх знав, відважними воїнами. Для усіх нас вони є прикладом патріотизму і самопожертви.

Нехай душі загиблих воїнів знайдуть вічний спокій, а Господь дарує їм Царство Небесне. Вічна пам’ять і слава Героям...

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: