Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська «Легенда» повернулася зі столичного фестивалю з двома перемогами (ФОТО)

Переглядів: 1091

Театрали з Калуша отримали «Приз глядацьких симпатій» і перемогли в номінації «За актуальність та виразність театральної вистави», а також вразили організаторів національним колоритом.

12-14 травня у Києві проходив ІІ Всеукраїнський фестиваль аматорського театру «День театру», на який з’їхалися 70 аматорських театральних колективів із 35 міст України.

Наше місто на фестивалі представляв Калуський народний театр «Легенда» (режисери Леся Піцик, Ірина Хемич). «Легендівці» виступали 12 травня на камерній сцені Київського академічного Молодого театру (вул. Прорізна, 17). Вони представили столичному глядачеві сучасну виставу коломиянина Ігоря Юзюка «Камінний хрест. Повернення».

За словами режисера Лесі Піцик, участь у цьому театральному дійстві для них була неабиякою подією. До неї вони серйозно готувалися, шліфували мізансцени, працювали над образами. І наполеглива праця дала щедрі плоди. «Легенда» набрала найбільшу кількість голосів (496) під час онлайн-голосування на «Приз глядацьких симпатій» та здобула перемогу в номінації «За актуальність та виразність театральної вистави» за рішенням журі.

Члени журі, зокрема, народний артист України, актор Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка Петро Панчук та письменник-гуморист цього ж театру Олександр Володарський, оцінили виступ калушан. Вони відзначили, що така вистава потрібна нам сьогодні, і виділили гру актора Романа Пілецького, який в «Камінному хресті» був негативним персонажем – Васильком.

Вразили «легендівці» організаторів фестивалю і національним колоритом. На відкритті, яке відбувалось біля Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, вони єдині були у вишиванках. Це спонукало організаторів перейти на українську мову.

Актори «Легенди» задоволені участю у такому престижному форумі, адже це своєрідний майстер-клас і для режисерів, і для акторів, це нові зустрічі, живе спілкування, яке сприяє шліфуванню майстерності.

 

Схожі матеріали за тегами: Фестиваль театр Легенда

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: