Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська РДА. З Наталією Бабій попрощалися, Івана Даніва – представили

Переглядів: 973

Сьогодні, 5 листопада, у залі засідань Калуської РДА відбулося офіційне представлення нового голови райдержадмістрації Івана Даніва.

Відповідне розпорядження Президента України Петра Порошенка про призначення Івана Даніва з 5 листопада 2018 року головою Калуської РДА зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства зачитав голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

Очільник області вказав, що це призначення має важливе значення для подальшого динамічного і конструктивного розвитку Калуського району. При цьому він висловив слова вдячності попередньому голові Наталії Бабій, яка понад три роки професійно працювала на цій посаді, з честю долаючи всі перешкоди.

Нагороджуючи Наталію Бабій почесною грамотою, Гончарук додав, що у нього були жваві і динамічні розмови з очільницею Калущини і він гордий, що працював з Наталією Йосипівною.

За спільну працю Наталії Бабій подякував від сільських голів голова сільської ради Кропивника Михайло Барнич, а від депутатів – голова районної ради Михайло Срібняк, який при цьому зауважив, що Наталія Бабій – це  «боєць, з яким можна іти в розвідку».

Своєю чергою Наталія Йосипівна відзначила, що зміна керівництва в районі – це визначна подія і побажала новопризначеному очільнику продовжувати справи попередників, кожен з яких залишив свою частинку. При цьому вона акцентувала, що  залишила після себе непоганий спадок: 9 млн грн на рахунках і жодної копійки заборгованої зарплатні.

Іван Данів подякував Президенту і голові адміністрації, що довірили йому пройти цей короткий, але непростий шлях, адже до виборів залишилися лічені буремні місяці,  і вказав на першочергові завдання в районі, зокрема, формування бюджету на 2019 рік та підготовка до зими. Також він запевнив, що під час виборчої кампанії райдержадміністрація створить рівні умови для всіх учасників виборчого процесу.

Благословили нового керівника району на плідну працю священики о. Михаїл Бігун та о. Федір Мороз.

 Нагадаємо, що Іван Данів є депутатом обласної ради, членом депутатської фракції Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Раніше Іван Данів працював у сільському і лісовому господарстві, керуючим справами, заступником керівника апарату Івано-Франківської обласної ради, на керівних посадах у ДП «Полтавське управління геофізичних робіт» та ДП «Калуська ТЕЦ-Нова».

Схожі матеріали за тегами: Калуська РДА новий очільник представлення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: