Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська центральна бібліотека імені Тараса Шевченка – серед переможців конкурсу «Kyivbookfest»

Переглядів: 227

Великий розіграш книг для бібліотек влаштували фестиваль KyivBookFest спільно з Українським інститутом книги. Усі охочі мали змогу проголосувати за улюблену книгозбірню.

Десять бібліотек із найактивнішими читачами та десять книгозбірень, обраних випадковим чином, розділять між собою 450 нових книжок від українських видавців.

Ці книги – це немала підмога для фондів Центральної бібліотеки ім. Тараса Шевченка. Адже через нелегкий час надходження скоротилися. А люди читати – хочуть.

«Станом на початок року у фондах Центральної бібліотеки імені Тараса Шевченка перебуває 18 700 книг. Є 4 064 читачі. Ми останнім часом списали багато літератури російською мовою. Тому дуже радіємо поповненню фондів сучасною українською літературою, – розповідає директорка бібліотеки Наталія Воробець. – Саме новинки української літератури, а також світові бестселери, перекладені українською мовою – у топі вподобань наших читачів. Люди дуже ретельно слідкують за «свіжими» виданнями, навіть зі списками приходять, запитують».

Наразі калуська бібліотека уже подала контакти для надсилання книг. Чекають на новинки, які одразу ж пропонуватимуть читачам. Тому що читати – це модно, сучасно і свідомо!

Схожі матеріали за тегами: «Kyivbookfest» ЦБ Калуш

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: