Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу із Нідерландів

Переглядів: 148

Актуальну допомогу отримала Калуська ЦРЛ від благодійників із Нідерландів.

12 квітня у медичний заклад доправили вантажівку із гуманітарною допомогою, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Привезли 46 функціональних ліжок, а також матраци до них. Отримання допомоги стало можливим завдяки благодійному фонду «Мангуст» у співпраці із фундацією «HOLLAND-UKRAINE».

«Сьогодні завдання кожного українця щось зробити для перемоги, і в кожного свій фронт. Калуський міський голова звернувся до фонду «Мангуст», який співпрацює із фундацією «Голландія-Україна», – розповідає благодійник Юрій Рижков. – Ми разом відпрацювали це направлення, зробили запити, і сьогодні з Нідерландів приїхав гуманітарний вантаж. Це – функціональні ліжка, дуже зручні, особливо, коли хворому загрожують пролежні, важко їсти. Я думаю, що це початок співпраці влади Калуша і нашого фонду».

Крім того, у медичний заклад доправили витратні матеріали, медикаменти, сейфи для зберігання певних категорій медичних препаратів.

«У часі війни фінансування таких закладів, як наш, є обмеженим. І тому благодійна допомога є дуже актуальною. Усі ці функціональні ліжка будуть розподілені по тих відділах, де тривалий час не оновлювався ліжковий фонд, – каже генеральний директор КНП «Центральна районна лікарня Калуської міської ради» Ярослав Мороз. – Від себе особисто, адміністрації і працівників лікарні висловлюю подяку благодійному фондові «Мангуст», фундації «Голландія-Україна» і Юрію Рижкову за суттєву допомогу. Ми вдячні нашим партнерам і українцям у Нідерландах, які допомагають у такий нелегкий час».

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЦРЛ допомога

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: