Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська ЦРЛ отримала ще один апарат ШВЛ від благодійників (ФОТО)

Переглядів: 298

Сьогодні, 4 серпня, благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова» в рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні» передала Калуській ЦРЛ апарат штучної вентиляції легень високого класу.

Це не перша допомога, яку отримує лікарня від Фонду. Раніше були експрес-тести і захисні костюми.

Як повідомив представник Фонду Олександр Воронкін, на боротьбу з коронавірусом Фонд Ріната Ахметова і компанія ДТЕК виділили 300 млн гривень. З квітня Прикарпаття отримало 13,5 тисячі експрес-тестів, 12 тисяч захисних костюмів і 14 апаратів ШВЛ. Загалом допомогу надають 30 лікарням Франківщини і найперше тим, які працюють з коронавірусними хворими.

Цього разу апарати ШВЛ закупили для Калуської ЦРЛ і Городенківської ЦРЛ.

- Це апарати високого класу, які дають можливість надавати оксигенотерапію на всіх стадіях захворювання. З їх допомогою вдасться врятувати не одне життя, - зазначив він.

Олександр Воронкін також вручив сертифікати 5-ом лікарям Калуської ЦРЛ, які наприкінці травня прослухали дистанційні курси щодо роботи з ШВЛ і особливостей респіраторної підтримки при COVID-19, організовані Фондом Ріната Ахметова спільно з Міністерством охорони здоров’я та Асоціацією анестезіологів України. Сертифікати зокрема отримали Любомир Самотовка, Тетяна Яськів, Мар’яна Винничук, Віталій Неживело та Василь Кулик.

Представник Фонду також подякував медичному персоналу реанімаційного і пульмонологічного відділів, який в такий складний час стоїть на захисті здоров’я громади краю, і вручив їм в подарунок комплекти медичного одягу.

Генеральний директор Калуської ЦРЛ Іван Красійчук, якому урочисто вручили сертифікат на апарат ШВЛ, подякував благодійникам за розуміння і підтримку.

- Допомога Фонду є дуже цінною, адже наразі ситуація з коронавірусом на Калущині і в області погіршується, і потрібен величезний ресурс, бо щодня є витрати. При цьому кількість благодійників, які бажали б допомогти, зменшується, - акцентував Іван Васильович.

Слова подяки за підтримку матеріально-технічної бази лікарні також висловила голова Калуської РДА Жанна Табанець.

Додамо, що наразі в Калуській ЦРЛ вже є 19 апаратів ШВЛ, три з них закуплені під час епідемії коронавірусу (один придбали за кошти міського бюджету і два подарували благодійники).

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: