Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська влада відповіла на петицію про автостанцію №1

Переглядів: 1524

Заступниця міського голови Калуша Руслана Вайда відповіла на електронну петицію, в якій калушани хотіли покращення умов на автостанції №1.

Автор петиції зазначав, що на Калуській автостанції №1, що на вул. Привокзальній, площадки, де проводиться висадка і посадка пасажирів у занедбаному стані - немає належного асфальтового покриття та піднавісу.

 Також в петиції йдеться, що пасажири далеких рейсів, не було де справити свої природні потреби, так як автостанція не обладнана громадським туалетом.

Після появи петиції з’ясувалось, що у приміщенні автостанції є платний туалет.

У відповідь на звернення калушан заступниця міського голови повідомила, що земельну ділянку на якій розташована будівля автостанції орендує «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій».

В 2016 році Калуська міська рада продовжила договір оренди до 1 листопада 2021 року.

Таким чином Калуська міська рада не буде фінансувати роботи з облаштування автостанції, але направить лист на ім’я генерального директора «Івано-Франківського обласного підприємства автобусних станцій».

У листі пропонуватимуть  влаштувати загальнодоступні туалети, покращити благоустрій прилеглої території та обладнати навіси для захисту від атмосферних опадів на автостанції в Калуші. 
Щодо питання обладнання автобусним зупинковим павільйоном місця висадки та посадки пасажирів міськими маршрутками на розі вулиць Козоріса та Привокзальної то, як зазначають представники міської управи, вказані місця не є автобусними зупинками, а тому обладнувати павільйонами їх не будуть.

 

Схожі матеріали за тегами: петиція автостанція відовідь

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: