Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуські борці Христина Береза та Андрій Свирид стали чемпіонами України

Переглядів: 1221

У Полтаві пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок до 23 років,

В турнірі взяли участь понад три сотні спортсменів з усіх регіонів країни. Ці змагання були головними у відборі претендентів до складу національної збірної України для участі в чемпіонатах Європи і світу у віковій категорії U-23, пише "Нафтохімік-Калуш".

Серед тих, хто поїдуть на чемпіонат Європи будуть і калушани.

Майстер спорту України міжнародного класу Христина Береза, з якою працює тренер України Юрій Кірілов, стала чемпіонкою України у ваговій категорії до 53 кг. У фінальній сутичці вона перемогла студентку IV курсу Львівського державного університету фізичної культури Тетяну Польову, а до цього здолала ще чотирьох суперниць, не дозволивши їм здобути жодного бала.

Також звання чемпіона України здобув майстер спорту України міжнародного красу Андрій Свирид, якого виховав тренер України Микола Пукіш. Свирид посів перше місце у ваговій категорії до 65 кг, перемігши у фіналі борця зі Снятинщини, студента Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Івана Білейчука.

Чемпіонат Європи відбудеться у червні в Туреччині, а чемпіонат світу – у листопаді в Румунії.