Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуські «муніципали» борються з торгівлею на тротуарах

Переглядів: 273

Сьогодні, 22 вересня, на оперативній нараді у міського голови начальник відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Михайло Костельний поінформував про підсумки роботи муніципальних інспекторів з 15 по 21 вересня.

Як повідомив Михайло Костельний, працівники сектору охорони громадського порядку за тиждень виявили у громадських місцях та припинили 14 випадків розпивання спиртних напоїв, 66 випадків торгівлі з рук, 4 випадків жебракування, інформує «Калуш ФМ».

При виявленні порушень інспектори роблять зауваження. При цьому доповідач наголосив, що інспектори з охорони громадського порядку запроваджують роботу із притягнення до адміністративної відповідальності за торгівлю у невстановлених місцях відповідно до статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що 6 вересня виконком Калуської міської ради надав дозвіл «муніципалам» на складання адмінпротоколів при порушенні правил торгівлі.

Проводилась також профілактична робота щодо недопущення порушень у сфері благоустрою, було складено 5 актів обстеження та 16 приписів про порушення Типових правил благоустрою.

Інспектори обстежували і приватний сектор мікрорайону Височанки та Хотіня, де зробили 43 зауваження щодо порушення правил благоустрою.

Інспектори з паркування за тиждень склали 81 адміністративний матеріали за порушення правил стоянки та паркування. Велася і профілактична робота з водіями та власниками транспортних  засобів.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш торгівля тротуари

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: