Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуські школярі отримали 101 перемогу на обласному етапі олімпіад. В передовиках – гімназисти

Переглядів: 1156

Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 19 предметів. Калуш як і минулого року показав хороші результати.

Як повідомила начальник управління освіти Калуської міськради Ірина Люклян, участь в обласному етапі олімпіад взяли 135 учнів калуських шкіл, ліцеїв і гімназії, які здобули 101 перемогу. Зокрема школярі вибороли 13 перших місць, 20 – других і 68 – третіх.

Найбільше перемог отримали гімназисти – 45. На другому місці – ліцей №10 – 13 перемог, на третьому – школа №6 і ліцей №2 – по 11. Щодо перших місць, то 5 з них –  у гімназистів (з історії, математики, біології, астрономії і трудового навчання). Також 3 перших місця з іспанської мови мають учні школи №6, два перші (з історії і трудового навчання) – в учнів школи №3. Перші місця відвоювали калушани і на олімпіаді з польської мови: двоє учнів  ліцею №2 та один – школи №1.

Ірина Олексіївна також зауважила, що цього разу відзначилася школа №8. Вперше в історії цього закладу їхня учениця стала переможцем двох олімпіад. Це восьмикласниця Тетяна Заліщук, яка отримала треті місця на олімпіаді з української мови і географії.  Відповідно вона буде стипендіатом міського голови.

А найбільшу кількість перемог здобув одинадцятикласник школи №6 Євген Лужецький. У нього чотири треті місця: з астрономії, фізики, інформатики та хімії.

Водночас начальник управління освіти додала, що за результатами минулого навчального року 22 учнів Калуша отримують стипендії міського голови, тобто по 300 гривень, а 5 – стипендії голови Івано-Франківської ОДА і обласної ради, розмір яких становить близько 1300 гривень.  

Схожі матеріали за тегами: Калуш школярі олімпіади область

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: