Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуським гімназистам показали, як перевірятимуть тести ЗНО (ФОТО)

Переглядів: 881

19 лютого в Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти продемонстрували, як перевірятимуть цьогорічні тести ЗНО.

На зустріч запросили учнів Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка. Для гімназистів провели екскурсію приміщеннями центру, також школярі оглянули лінію обробки реєстраційних документів. Згодом учням показали інформаційні бюлетні, розповіли, як побороти свій страх на пункті тестування, інформує “Галка”.

«Зовнішнє незалежне оцінювання в освітньому просторі вже більше десятка років, ми шукаємо щоразу нові способи доносити інформацію до молоді, по суті все потрібне є й на нашому офіційному сайті, але, аби бути цікавішими, дослухатись до думки дітей – сьогодні влаштували таку акцію – запросили дітей з Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка. Вони побачили все: серверну, процес кодування інформації про них, як це все переварює в собі комп’ютер, та що відбувається далі», - розповідає директор Івано- Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук.

Цьогорічна випускниця Вікторія Шинкар з Калуша мріє стати медиком, тож результати ЗНО для неї є неймовірно важливими.

«Ми по-іншому уявляли собі всю цю систему, навіть уявити собі такого не могли. Це було дуже пізнавально. Я переконалась, що мої знання будуть повністю захищені, наші роботи будуть під сильним контролем», - ділиться гімназистка.

«Перш за все мені було цікаво дізнатися, як працює ця система з середини. Адже виникає безліч запитань під час реєстрації, тож побачивши все безпосередньо тут, почувши з перших уст відповіді на запитання, я багато дізнався і це було корисно не лише у плані пізнавальної інформації, але й важливо, адже я мрію пов’язати своє життя з ІТ- технологіями, і побачивши роботу систем обробки даних, загорівся ще більше»,- ділиться учень Калуської гімназії Яців Маркіян.

В Івано-Франківському РЦОЯО прогнозують , що у чотирьох областях обслуговування (Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій) буде зареєстровано близько 47 тисяч учасників ЗНО- 2019. З них близько 13,5 тисяч складуть цьогорічні випускники та випускники минулих років з Івано-Франкіської області.

Нагадаємо, ЗНО-2019 розпочинається 21 травня.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: