Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський консультативний центр підтримки військовослужбовців і членів їх сімей продовжує надавати допомогу нашим захисникам

Переглядів: 270

«Чиніть добро, і зло вас не спіткає» (Книга Товита 12:7).

Не зважаючи на те, що більшість приватних підприємців опинилася у скрутному становищі через повномасштабне вторгнення російських окупантів, вони продовжують посильно допомогати українським військовим. Чергову допомогу Консультативному центру підтримки військовослужбовців і членів їх сімей, що діє при Калуській РВА, надав колектив ПП «Мельник-хліб», ідеться на Facebook-сторінці Центру, інформує «Калуш ФМ».

«Ми щиро дякуємо колективу ПП «Мельник-хліб», а особливо директору підприємства Петру Мельнику, завдяки якому вдалося закупити флісові кофти, тактичний рюкзак, утеплені рукавиці, тактичні окуляри і тактичні рукавиці. Всі речі передані захисникам з Калуського району, які виконують бойові завдання на першій лінії фронту. Продовжуємо працювати разом на Перемогу України!», – йдеться у дописі.

Такж працівники центру висловлюють щиру подяку приватним підприємцям, людям доброї волі Ігорю Співаку, Любомиру Шелемею, Володимиру Рибчаку та Христині Земницькій. За їхнього сприяння вдалося закупити утеплений одяг для захисників із Калуського району, який уже відправили до них, адже холодна погода створює значні проблеми для українських воїнів, які продовжують, не зважаючи ні на що, тримати оборону на всій лінії фронту. 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: