Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський лісгосп передав приватній компанії з Львівщини 8 одиниць техніки

Переглядів: 448

Державне підприємство «Калуське лісове господарство» передало в оренду на 5 років вантажні автомобілі, трактори та причепи підприємству з Львівської області. Так, приватне підприємство «Дрогобич ліс» отримало три автомобілі УРАЛ, один причіп МАЗ, чотири трактори. При цьому вартість оренди починається від 168 гривень на місяць.

Слід відзначити, що в заяві підприємства на отримання в оренду майна йдеться про те, що ПП «Дрогобич ліс» особисто дізналося про можливість такої оренди від працівників ДП «Калуське лісове господарство», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Типовий Франківськ.

У Протоколі розширеного засідання зборів ДП «Калуське лісове господарство» від 29 серпня 2022 року вказується, що вказані автомобілі і трактори мають великий знос та подальша їх експлуатація економічно недоцільна. При цьому в переліку є трактори 2021 та 2017 року випуску.

Цікаво, що підприємство «Дрогобич ліс» у червні поточного року очолив Фургало Станіслав Вячеславович.

Нагадаємо, що саме в цей період начальником Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства призначено вихідця з Львівщини Сергія Кокоця.

При цьому 7 серпня свою чергою він призначив керівником Калуського лісогосподарства Романа Паленичака, який «за збігом обставин» до цього працював лісничим саме Дрогобицького лісгоспу.

Схожі матеріали за тегами: Калуш лісгосп «Дрогобич ліс» авто оренда

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: