Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський літератор Богдан Сімків видав чергову книгу своїх віршів

Переглядів: 434

Нова збірка Богдана Сімківа називається «Дорога гідності та свободи».

 За словами автора, у неї увійшли вірші про Неземне, які допомагають знаходити ту дорогу, яка подобається Богові, пише «Нафтохімік- Калуш».

«Жити гідно і вільно. Це, мабуть, мрія кожного свідомого українця. Хоч ще у згарищах і руїнах земля, хоч ворожі кулі дірявлять рідне небо, хоч похилена калина оплакує жалі, та Україна впевнено рве кайдани неволі і прямує до перемоги. Ще так багато зрадників, розкрадачів та обіцяльників, але мудрість народу зуміє розпізнати правду, яка приховувалася століттями, яку пробують приховати і зараз. Ця книга допоможе наблизити той час, коли поіменно будуть названі герої – Героями, а зрадники – зрадниками», – коментує свою нову книгу автор.

Богдан Сімків народився в Калуші в 1954 році. Навчався в Калуській школі №3 та середній школі №1. Закінчив з відзнакою Івано-Франківський інститут нафти та газу (нині Івано-Франківський Національний технічний університет нафти і газу). Після закінчення інституту його скерували на хімічне підприємство Калуша, де він пропрацював понад сорок років.

До цього Богдан Сімків видав збірки віршів: «До струн душі», «З Україною в серці», «Дорога до волі», «Нескорена Україна», «За волю України», «Світло у темряві», «З вірою до волі».

 

 

Схожі матеріали за тегами: сімків книжка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: