Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський ліцей № 3 повністю переходить на очну форму навчання

Переглядів: 286

До цього, нагадаємо, школа не мала такої можливості, позаяк укриття, яким користувалися до сьогодні, не могло розмістити всіх учнів одночасно і діти фактично навчалися через день очно та дистанційно.

Вирішити цю проблему вдалося завдяки ініціативності небайдужих людей, зокрема й батьків ліцеїстів, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку Калуського міського голови Андрія Найди. Саме так, бо з пропозицією щодо облаштування повноцінного укриття в підвальному приміщенні будинку (дислокацію не вказуємо із зрозумілих причин) до директора ліцею Михайла Коротича звернулася керівниця ОСББ. Ідея полягала в тому, що ОСББ надає в користування ліцею приміщення, змінивши його перепланування, а відтак – спільними зусиллями батьків, учителів та влади необхідно було провести всі необхідні роботи з облаштування укриття.

Робота закипіла – розчищали, вивозили, ґрунтували, білили... Результат не забарився – 220 кв. м повноцінного укриття, яке може розмістити одночасно 380 школярів, у розпорядженні ліцею. А буквально вчора спеціально уповноважена комісія обстежила упорядковане приміщення і надала позитивний висновок щодо його експлуатації.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ліцей №3 очне навчання

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: