Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка провів ознайомчі зустрічі з п’ятикласниками і розпочав дистанційне навчання (ФОТО)

Переглядів: 280

14 вересня у Калуському ліцеї ім. Дмитра Бахматюка дистанційне навчання розпочалося відповідно до раніше затвердженої структури 2020-2021 навчального року року. З першого ж дня вдалося запровадити новий формат освіти й інтегрувати цифрові методи навчання в усі предмети.

Адміністрація закладу поінформувала, що напередодні в ліцеї провели ряд підготовчих заходів для забезпечення якості освітнього процесу, що здійснюється за дистанційною формою. Зокрема, напрацювали зміни до Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом №47 від 13.03.2020, якими передбачено можливість поєднання синхронного та асинхронного режимів роботи на єдиній платформі Google Classroom, та організували консультування педагогів щодо вибору технологій дистанційного навчання.

Упродовж трьох днів 9-11 вересня педагоги провели організаційні заняття для учнів 5 класів і їхніх батьків на території закладу.

Учителі інформатики оновили базу даних у Google Classroom та здійснили приєднання до системи всіх без винятку учнів і педагогів, а інженер-електронік провів ревізію якості провідного та безпровідного інтернету в закладі, визначив наявні проблеми та усунув виявлені неполадки.

Окрім того, класні керівники провели онлайн консультації з учнями й батьками щодо особливостей дистанційної освітньої діяльності в новому навчальному році.

У п’ятницю 11 вересня відбулося позапланове (відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС) засідання педагогічної ради ліцею з питання «Про дистанційне навчання в закладі з 14 вересня 2020 року», на якому внесли відповідні зміни до положення, що регламентує здійснення дистанційного навчання.

З понеділка 14 вересня дистанційне навчання проводиться відповідно до затвердженого тижневого розкладу навчальних занять.

Синхронний режим роботи забезпечується із дотриманням розкладу дзвінків: 5, 6, 10, 11 класи розпочинають заняття із 08:00, завершують о 14:55; 7-9 класи розпочинають заняття із 09:00, завершують о 15:55.

Для забезпечення асинхронного режиму роботи використовується позаурочний час: 5, 6, 10, 11 класи – 15:00-18:00; 7-9 класи – 16:00-19:00.

Уроки проводяться відповідно до календарно-тематичного планування в синхронному та асинхронному режимах; облік навчальних занять та оцінювання рівня навчальних досягнень учнів здійснюється вчителями як з використанням можливостей Google Classroom, так і в класних журналах.

Заняття гуртків, курсів за вибором, факультативні та індивідуальні заняття, здійснюються відповідно до календарно-тематичного планування в асинхронному режимі; облік роботи ведеться педагогами у спеціальних журналах.

Класні керівники підтримують щоденну тісну комунікацію з учнями й батьками у соціальних мережах та через застосунки до смартфонів.

«Загалом колективу ліцею вдалося адаптуватися до сучасних реалій, які спонукають до пошуку нових форм надання освіти з метою поліпшення її якості та доступу до неї, зокрема в умовах соціального дистанціювання під час пандемії», – зазначає директор закладу.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: