Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуській міській територіальній громаді передали районну лікарню (ФОТО)

Переглядів: 347

26 січня відбулося пленарне засідання третьої позачергової сесії Калуської міської ради.

У зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутатами Тарасом Кушликом та Оксаною Галкою, які обрані старостами Голинського та Сівка-Войнилівського старостинських округів, районна рада визнала повноваження  депутатів Назара Хоменка та Світлани Волосянко, обраних по багатомандатному виборчому округу до Калуської районної ради від Івано-Франківської обласної організації політичної партії «За майбутнє». А також, відповідно до поданої заяви, депутатські повноваження склав Іван Мельник від «Європейської Солідарності».

Відтак присутні затвердили план роботи районної ради на поточний рік та розглянули низку важливих для життєдіяльності району питань.

Зокрема, Калуська районна рада вийшла із засновників комунального некомерційного підприємства «Районна лікарня Калуської районної ради», делегувавши повноваження засновника Калуській міській раді, а також передала безоплатно у комунальну власність Калуської територіальної громади майновий комплекс районної лікарні по вул. Каракая, 25 у м. Калуші, а також рухоме майно, яке закріплене за ним.

У коментарі «Калуш ФМ» голова Калуської районної ради Михайло Лаврів зазначив:

– Дане рішення зумовлене тим, що законодавець зобов’язав районні ради до 1 липня 2021 року передати медичні установи тим територіальним громадам, на території яких вони знаходяться. Районна лікарня – це підприємство медицини, яке відповідно до свого статуту та завдань надає послуги місцевому населенню щодо медичного обслуговування. Це є КОВІДна лікарня, відповідно є підписані пакети з НСЗУ, по яких відбувається фінансування. Однак на сьогодні виникла загроза того, що немає передбаченого фінансування на сплату енергоносіїв, а ПДФО підприємство сплачує в міський бюджет, тож є всі підстави для того, щоб місто могло бути засновником та утримувало дане підприємство, зокрема в частині енергоносіїв. Також хочу зазначити, що керівництвом райради буда проведена зустріч з Калуським міським головою. Є розуміння того, що міська рада готова взяти районну лікарню на баланс та передбачити в міському бюджеті фінансування енергоносіїв, а також інших видатків, які в майбутньому потребуватиме підприємство.

Крім того, на сесії затвердили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Липовиця Спаської сільської ради Калуського району, зокрема, ввели в межі населеного пункту земельні ділянки площею 432,4503 га та затвердили територію населеного пункту села Липовиця в нових межах загальною площею 1152,5503 га.

Крім цього, на баланс Калуської районної ради прийняли будівлю Долинського центру культури і дозвілля (просп. Незалежності, 1), будівлю вечірньої школи (вул. Медична, 3) та майно, яке закріплене за ними; а на баланс Вигодської селищної ради передали основні засоби та інші необоротні активи: автомобіль DAEWOO, системні блоки, монітори, принтери, меблі. А також затвердили акт приймання-передавання адмінбудинку в м. Долині по просп. Незалежності, 5 та рухомого майна, закріпленого за ним.

Найбільше дискусій виникло під час розгляду питання про внесення змін до районного бюджету. Депутати прийняли рішення щодо спрямування вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, який склався станом на 1 січня поточного року в сумі 2 млн 289 тис. гривень, на забезпечення діяльності районної ради.

Схожі матеріали за тегами: Калуська райрада сесія

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: