Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський суд оголосив творчий конкурс для школярів

Переглядів: 500

Калуський міськрайонний суд оголосив конкурс дитячої творчості, який проводиться в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права та з нагоди Дня працівника суду.

Тема конкурсу - «Юрист - це класна професія».

Участь у конкурсі можуть прийняти учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Калуша та Калуського району, повідомляє поесслужба суду.

Вимоги до творів: головні персонажі – суддя, працівник суду, адвокат, прокурор, бачення дитиною ролі судді, права, закону в суспільстві і призначення судочинства і правосуддя в Україні. Сюжет твору має ґрунтуватися на реальній або вигаданій судовій справі, життєвій історії, власному досвіді чи досвіді близьких родичів. Робота має бути виконана на аркуші формату А4 (бажано не більше двох сторінок).

У кінці кожного твору необхідно зазначити:

- прізвище, повне ім’я та дату народження автора;

- місце проживання (повну адресу);

- назву навчального закладу, контактний телефон.

Конкурсанти можуть подати свої роботи до 7 грудня 2020 року через:

- поштовий зв’язок на адресу Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області: м. Калуш вул. Молодіжна, 10, Івано-Франківської області, 77301;

- залишити в канцелярії суду «Єдине вікно прийому документів»;

- надіслати на електронну пошту суду inbox@klm.if.court.gov.ua.

Конкурсні роботи творів будуть розміщені на офіційній сторінці Калуського міськрайонного суду в соціальній мережі «Фейсбук», де можна буде переглянути твори та проголосувати за учасника конкурсу. Звертаємо увагу, що голоси, які були надані із фейкових сторінок Фейсбук (акаунти створені кілька днів тому, відсутні фотографії профілю та пости на стіні), при підрахунку голосів враховуватись не будуть.

Переможці конкурсу отримають заохочувальні та пам’ятні призи. Про дату та місце вручення нагород, переможців конкурсу буде повідомлено додатково.

Додаткова інформація за тел. 0661169789 – головний спеціаліст із забезпечення зв'язків з засобами масової інформації Олег Ониськів.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш суд конкурс школярі

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: